Szukając sposobów na przedłużenie lata warto zwrócić uwagę na produkty, które do niedawna dostępne były jedynie dla restauratorów. Ogrzewacz ogrodowy to przedmiot, który z pewnością wpłynie na poprawienie naszego komfortu – jego zastosowanie w ogrodach czy na tarasach pozwoli nam cieszyć się letnim czy jesiennym popołudniem znacznie dłużej! Skąd wziąć ogrzewacz ogrodowy? Jak z niego korzystać?

Ogrzewacz ogrodowy – urządzenie idealne w czasie wypoczynku

Ogrzewacz ogrodowy  to przede wszystkim promienniki gazowe, które pozwalają na zwiększenie funkcjonalności naszej przestrzeni wypoczynkowej podczas chłodniejszych dni. Ogrzewacz ogrodowy wykorzystuje gaz propan-butan, a jego moc szacowana jest na ok. 6kW. Butla z gazem ukryta jest w obudowie promiennika, przez co nie wpływa ona na estetykę otoczenia. Ogrzewacz ogrodowy pozwala na ogrzanie powietrza w promieniu ok. 3-5 metrów, dzięki czemu możliwe jest poprawienie komfortu na powierzchni całego tarasu. Ogrzewacz ogrodowy stworzony jest z materiałów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, jak również na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów obudowy możemy mieć pewność, że zachowa on elegancki i estetyczny wygląd na długi czas. 

Jak przechowywać ogrzewacz ogrodowy zimą?

W okresie późnej jesieni i zimy, kiedy ogrzewacz ogrodowy nie jest przez nas wykorzystywany, warto pomyśleć o tym, jak ochronić go przed osadzaniem się kurzu czy brudu. Jednym z rekomendowanych rozwiązań jest zastosowanie pokrowców ogrodowych tworzonych z tworzyw poliestrowych. Pokrowce świetnie chronią meble ogrodowe i sprzęt ogrodowy, a dodatkowo posiadają również niewielki ściągacz, który pozwoli na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu przedmiotu. 

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz wiecej zobacz wiecej