Meble ogrodowe pełnią w każdym ogrodzie podwójną funkcję: praktycznego wyposażenia oraz wysmakowanej dekoracji. Prowizoryczne, składane krzesła i niewygodne fotele z drewna odchodzą w zapomnienie. W nowoczesnych ogrodach rządzą gustowne, dopracowane w detalach zestawy, które śmiało mogłyby zastąpić meble salonowe. Z myślą o osobach pragnących wymienić wysłużony komplet na nowe meble przygotowaliśmy krótki przegląd trendów. Jakie meble będą rządzić w modnych ogrodach w przyszłym sezonie? Sprawdź!

Taras jak salon: technorattanowe meble wypoczynkowe

Architekci projektujący nowoczesne ogrody czerpią inspiracje z salonów. Tarasy stają się przedłużeniem eleganckiego wnętrza. Chcesz zaaranżować na świeżym powietrzu słoneczny salon sprzyjający błogiemu relaksowi? W takim razie w sercu aranżacji umieść modułowy zestaw wypoczynkowy z technorattanu! Miękka kanapa zapewni Ci wygodę, jakiej do tej pory nie doświadczyłeś. Wytrzymałe narożniki o modułowej, praktycznej konstrukcji znajdziesz na stronie https://gardenspace.sk/zahradny-nabytok.

Pojedyncze huśtawki

Niekwestionowanym hitem w modnych ogrodach są jednoosobowe huśtawki w kształcie kokonów. Designerskie, podwieszane fotele wypełnione miękkimi poduszkami pokochali zarówno dorośli spragnieni odprężenia, jak i dzieci uwielbiające zabawę na świeżym powietrzu.

Naturalne inspiracje

Bardziej niż chłodny minimalizm cenisz naturalne, swobodne kompozycje? W takim razie w Twoim ogrodzie nie może zabraknąć ręcznie plecionych mebli z rattanu – egzotycznego surowca pozyskiwanego z pni palm rotangowych. Gięte kształty, ażurowa, lekka forma i naturalne wykończenie wnoszą do ogrodu klimat gorących tropików.

Comments are closed.