Wally ma w swoim asortymencie wiele artykułów, które z powodzeniem sprawdzą się w domu, szkole i pracy. To ponad 15 tys. produktów szytych na miarę. Śliczne dekoracje ścienne, tablice, planery, fototapety i wiele, wiele innych. Wally od 2009 roku zapewnia możliwie najszerszy zakres produktów do domu i biura. Docieramy do klientów indywidualnych i firm. Zadbamy o szybką wysyłkę i odpowiemy na pytania w sprawie montażu. Zainteresowany? Sprawdź ofertę na naszej stronie internetowej!

Suchościeralne tablice – alternatywa dla zielonych, wysłużonych tablic. Wybierz swój rozmiar

Tablica zmywalna coraz częściej spotykana jest na szkoleniach, w szkołach, w pracy na spotkaniach zespołowych, jak nawet w domach. Suchościeralne tablice to lepsza organizacja pracy i sprawniejszy przepływ informacji. Banalnie prosty montaż, wygoda użytkowania i szybkość notowania bez brudzenia rąk. Jest to gratka dla osób, które cenią sobie komfort pracy. Będzie przydatnym narzędziem dla wszystkich menedżerów lub zwolenników Lean Management. Wybierz swój optymalny rozmiar, popraw komfort pracy, na której zanotujesz wskazówki dla swoich współpracowników. Setki produktów czekają na Ciebie w sklepie Wally!

Fototapety na lodówkę – sposób na zniszczony i obdrapany sprzęt

Nadgryziona zębem czasu lodówka nie wygląda zbyt dobrze. Możesz w prosty sposób zmienić jej wygląd. Fototapety na lodówkę to doskonała propozycja, aby bez konieczności wydawania pieniędzy zmienić wystrój kuchni. Naklejki dokładnie przylegają do powierzchni, są proste w czyszczeniu, zamontujesz je sam, bez pomocy specjalistów. Wykonana z wysokiej jakości folii samoprzylepnej zapewni prostą aplikację i wytrzymałość na lata. Niezliczona ilość wzorów daje Ci możliwość szerokiego wyboru. Sprawdź, co dla Ciebie przygotował sklep internetowy Wally. Wybierz odpowiedni rozmiar i zamów fototapetę w postaci apetycznych owoców, warzyw lub pąków kolorowych kwiatów i przyklej je na lodówkę!

 

Comments are closed.

zobacz wiecej https://adoptastate.org zobacz wiecej