Jak zaprojektować wygodną i funkcjonalną kuchnię? Okazuje się, że możliwości jest praktycznie nieskończenie wiele. Szeroki wybór mebli kuchennych sprawia, że możliwe jest zaprojektowanie wnętrza perfekcyjnie dopasowanego do naszych potrzeb. Jakie kolekcje meblowe cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem?

Meble w stylu retro!

Nowoczesne kuchnie o klasycznym charakterze nawiązują do mody retro. Takie kuchnie nie tylko zapewniają odpowiednią ilość miejsca do przechowywania – przyciągają też wzrok! Kuchnie w stylu retro wyróżniają się detalami – mogą być to frezy na frontach, ale też przeszklenia ze szprosami, które wykorzystywane są w szafkach wiszących. Kolekcje mebli retro uzupełnione są o elementy pod zabudowę.

Szare meble kuchenne

Szary kolor jest jednym z najchętniej wybieranych podczas aranżacji klasycznej kuchni czy aneksu. Ten ponadczasowy kolor może stanowić bazę zarówno pod aranżacje nowoczesne, jak i klasyczne. Szary kolor doskonale komponuje się z czernią, bielą, ale też dekorami imitującymi naturalne drewno czy z cegłami. Tak duża różnorodność opcji pozwoli na wykreowanie niebanalnego wnętrza. Szare meble są oferowane zarówno w macie, jak i ze lśniącym wykończeniem. Dzięki temu możliwe jest wybranie idealnej opcji. Meble szare kuchenne będą cieszyć oczy przez długi czas!

Meble kuchenne z dekorami imitującymi drewno

Nowoczesne meble kuchenne zdobione dekorami imitującymi naturalne drewno są bez wątpienia jednymi z najchętniej wybieranych. Meble takie tworzone są z płyt meblowych o wysokiej odporności na uszkodzenia i ścieranie, a dekory imitujące drewno uzupełniane są laminatami w wybranych kolorach. Zestawienie dekoru oraz laminatu w kolorze czerni, szarości czy bieli daje wyjątkowe efekty i pozwala na stworzenie oryginalnego wnętrza kuchennego.

Comments are closed.