Modelowanie, tworzenie animacji i renderowanie możliwe jest dzisiaj przy pomocy odpowiednich programów komputerowych. Ich znajomość pozwala na pracę nad najróżniejszymi projektami, które mogą dać ogrom zadowolenia jego twórcom.

Dobry kurs 3ds Max

Jednym z takich programów, który daje możliwość opanowania takich umiejętności jest 3ds Max. Jest to oprogramowanie dostępne na rynku już od dłuższego czasu, dzięki któremu modelowanie, animowanie i renderowanie może stać się jeszcze bardziej efektywne. Zanim jednak człowiek będzie mógł skorzystać z jego funkcjonalności i bazy ogromnych możliwości, to musi zapisać się na kurs 3ds Max stopnia pierwszego, drugiego, itd., aby móc poznać wszystkie tajniki, jakie ten program skrywa przed użytkownikami – a jest ich całkiem sporo.

Szkolenie z modelowania

Szczegółowy plan szkolenia zależy jest od miejsca, gdzie zostanie wykupiony. Stopień pierwszy w przypadku tego oprogramowania przewiduje, że całe szkolenie potrwa około 20 godzin. Jest to bardzo dużo czasu na to, aby poznać 3ds Max w stopniu podstawowym. Już na samym początku użytkownicy będą mogli poznać swoje środowisko pracy i nauczyć się nim nawigować. Potem poznają oni pracę w systemie projektu, przygotowanie ustawień programu oraz pracę z obiektami w przestrzeni, która jest bardzo ważna, jeśli chce się przejść dalej, do kolejnych lekcji. Znaleźć tam można rysowanie i edycję linii, tworzenie geometrii 3D, modelowanie metodą Low-Poly, tworzenie i nakładanie materiałów oraz zastosowanie światła i kamery. 

Comments are closed.

Veľké kvetináče na terase - vdýchnite záhrade život! https://xann.pl/sitemap Sivý záhradný nábytok z umelého ratanu - moderné a praktické vybavenie na terasu i balkón