Odpoczynek blisko zieleni i kwiatów to świetna forma relaksu. Dysponując balkonem czy tarasem możemy stworzyć dla siebie taką bezpieczną przestrzeń, która pozwoli nam na regenerowanie sił w słońcu. Szukając odpowiednich mebli i dodatków wybierzmy leżaki na balkon – te funkcjonalne meble pozwolą nam w pełni korzystać z ciepłych dni!

Nowoczesne leżaki na balkon

Obszerna oferta producentów mebli ogrodowych sprawia, że znalezienie odpowiedniego kompletu ogrodowego czy tarasowego dla siebie nie jest dzisiaj problemem. Kiedy jednak dysponujemy jedynie balkonem musimy uważnie dobierać meble i dodatki. Leżaki na balkon są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych i stanowią samodzielny mebel na balkonie czy tarasie – pozwalają one na wygodną pozycję, opalanie się, odpoczynek z książką czy nawet drzemanie. Leżaki na balkon to świetna opcja, kiedy szukamy jednego, uniwersalnego mebla, dopasowanego do naszych potrzeb. Leżaki są lekkie, funkcjonalne, mogą być przesuwane, posiadają też regulowane elementy. Jak są skonstruowane?

Konstrukcja leżaków na balkon

Leżaki na balkon zaprojektowane zostały z myślę o użytkowniku – są one lekkie, co wynika z zastosowania stelaża z aluminium malowanego proszkowo. Stelaż ten nie odkształca się, nie jest podatny na korozję. Wierzch mebla może tworzyć plecionka technorattanowa lub też wypełnienie z siatki syntetycznej. Zagłówek leżaka jest regulowany – oznacza to, że sami decydujemy o jego pozycji. Dodatkowym atutem mogą być również podłokietniki, które zdobione są drewnem teakowym. Gdzie kupić leżaki na balkon? Świetną opcją są meble ogrodowe powystawowe, oferowane w sklepach producentów. Meble takie nie posiadają wad, pochodzą z witryn wystawowych, gdzie klienci mogą oglądać je z bliska. Meble takie często przeceniane są nawet o 50%!

Comments are closed.

zobacz wiecej Meble Balkonowe zobacz wiecej