Eleganckie garnki i patelnie to dzisiaj podstawowe wyposażenie naszych kuchni. Producenci proponują nam rozwiązania, które zaskoczą nas pod względem innowacyjności, jak i designu. Jakie produkty wybrać, aby cieszyć się funkcjonalną kuchnią i aby codzienne gotowanie i przygotowywanie posiłków było przyjemnością?

W poszukiwaniu idealnych garnków

Jakie powinny być idealne garnki? Z pewnością trwałe, funkcjonalne, odpowiednie do użytkowania na różnych rodzajach kuchennej. Garnki oferowane przez topowych producentów to produkty najwyższej klasy – najczęściej są to kolekcje garnków stalowych ze stali nierdzewnej 18/10, którą zabezpieczono przed działaniem wilgoci, odkształcaniem, wysokimi temperaturami. Garnki tego typu posiadają wbudowany w dno dysk, którego zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka. Zastosowanie dysków pozwala na przyspieszenie procesu gotowania, jak również na zmniejszenie zużycia energii, co bezpośrednio przełoży się na nasze rachunki. 

Garnki uzupełniono o szereg elementów wpływających na wygodę ich użytkowania. Podstawą są tu pokrywki ze szkła hartowanego, które posiadają niewielki odpowietrznik do odparowania pary wodnej – pokrywki idealnie przylegają do rantu garnka. Świetnym dodatkiem są również lejki i cedzaki, które pozwolą na odlewanie sosów. O wygodę i bezpieczeństwo zadbają profilowane rączki i uchwyty. 

Patelnie ceramiczne – postaw na zdrowie!

Smażone potrawy mają wyjątkowy smak i aromat – nie ma co do tego wątpliwości. Warto mieć na uwadze, aby jednak smażyć je na specjalnych patelniach, które pozwolą na zmniejszenie kaloryczności potrawy. Dzięki patelniom z powłokami ceramicznymi możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu, a dodatkowo zmniejszane jest ryzyko przypalania potraw. 

Comments are closed.

Krzesła Ogrodowe zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/male-tablice-rejestracyjne/